Presserom – Krafttak mot kreft

Vi bistår presse og media med spørsmål om aksjonen og årets tema: kreftformer som få overlever.

Krafttak mot kreft er Kreftforeningens årlige innsamlingsaksjon. Av smittevernshensyn går vi ikke fra dør til dør i 2021. Aksjonen er heldigital og foregår fra 6. til 14. mars.

Tormod Aasli Kvithyld

PRESSEKONTAKT FOR NASJONAL PRESSE

tormod.aasli.kvithyld@kreftforeningen.no924 07 877

Kontaktpersoner for lokalpresse

Ruth Ida Andreassen
ruth.ida.andreassen@kreftforeningen.no
415 61 365

Hilde Kleppestø
hilde.kleppesto@kreftforeningen.no
924 80 679

Håkon Fossmark
hakon.fossmark@kreftforeningen.no
905 52 579

Linda Skjærvik
linda.skjaervik@kreftforeningen.no
952 02 952

Trude Vibeke Nygaard Omland
trude.omland@kreftforeningen.no
904 79 167

Terje Pedersen
terje.pedersen@kreftforeningen.no
924 30 266

Daggi Slettvold Helling
daggi.helling@kreftforeningen.no
990 90 345

Anne Rui
anne.rui@kreftforeningen.no
996 46 099

Pressebilder

Bildene kan brukes i omtale av Krafttak mot kreft. Husk kreditering.

18.12.2020
Foto: Jorunn Valle Nilsen
Last ned bildet

18.12.2020
Foto: Jorunn Valle Nilsen
Last ned bildet

18.12.2020
Foto: Jorunn Valle Nilsen
Last ned bildet

18.12.2020
Foto: Jorunn Valle Nilsen
Last ned bildet

18.12.2020
Foto: Jorunn Valle Nilsen
Last ned bildet

18.12.2020
Foto: Jorunn Valle Nilsen
Last ned bildet

Var dette nyttig?