Hopp direkte til meny Hopp direkte til meny Hopp direkte til innhold Hopp direkte til Søk

Akershus

Kreftkoordinatorer i Akershus

Finner du ikke kommunen din her? Kontakt servicekontoret eller hjemmetjenesten for å få vite om det finnes en kreftkoordinator eller kreftsykepleier i kommunen.

Asker

Anne Eriksen  anne.eriksen@asker.kommune.no 
tlf. 982 64 460

Aurskog-Høland

Gro-Mette Hoffsbakken  gro.mette.hoffsbakken@ahk.no 
tlf. 988 28 871

Bærum

Anne Katrine Torgersen  anne.torgersen@baerum.kommune.no
tlf. 477 57 268

Eidsvoll

Nina Engstad   Nina.engstad@eidsvoll.kommune.no
tlf. 902 29 368

Frogn

Elisabeth Nilsen  elisabeth.nilsen@frogn.kommune.no 
tlf. 474 68 526

Lørenskog

Hilde Merete Stoltz Foss  hilfos@lorenskog.kommune.no
tlf. 948 85 504

Nes

Bente Schi Nordvold  bente.schi.nordvold@nes-ak.kommune.no 
tlf. 941 64 930

Oppegård

Mona Lyngdal  mona.lyngdal@oppegard.kommune.no 
tlf. 917 85 774

Nina Reitan   nina.reitan@oppegard.kommune.no 
tlf. 932 99 070

Skedsmo

Sandra Jahr Svendsen  kreftkoordinator@skedsmo.kommune.no
tlf. 902 13 593

Ski

Ragnhild Sollid  ragnhild.sollid@ski.kommune.no 
tlf. 959 51 770

Ullensaker

Ellen Moen  ellen.moen@ullensaker.kommune.no
tlf. 489 59 276  

Vestby

Helene Frønæs  helene.fronaes@vestby.kommune.no 
tlf. 975 14 042

Ås 

Lene Sunde  lene.sunde@as.kommune.no
tlf. 959 51 896