Hopp direkte til meny Hopp direkte til meny Hopp direkte til innhold Hopp direkte til Søk

Hordaland

Kreftkoordinatorer i Hordaland

Finner du ikke kommunen din her? Kontakt servicekontoret eller hjemmetjenesten for å få vite om det finnes en kreftkoordinator.

Askøy

Tone Steinfeld  tone.steinfeld@askoy.kommune.no 
Telefon 905 38 786

Bergen  

Ester Marie Weløy, Lilly Sofie Robertstad og Anne Marie Vallestad   kreftkoordinator@bergen.kommune.no 
Telefon 408 03 883

Bømlo 

Reidun Robberstad Sortland  reidun.sortland@bomlo.kommune.no 
Telefon 908 59 944

Fjell/Sund

Inger Fosse  inger.fosse@fjell.kommune.no 
Telefon 909 63 266

Kvam 

Margrete Berge  margbe@kvam.kommune.no  
Telefon 906 79 853

Lindås/Meland/Radøy/Fedje og Modalen

Anne-Britt Hauge  anne-britt.hauge@lindas.kommune.no
Telefon 409 10 889 

Odda

Hege Lyssand  Hege.Lyssand@odda.kommune.no 
Telefon 975 58 544

Os

Sigbjørg Eriksson  sier@os-ho.kommune.no    
Telefon 469 22 958

Stord 

Torhild Hoff Aamodt  torhild.aamodt@stord.kommune.no 
Telefon 975 52 132

Voss

Kirsti Buset  kirsti.buset@voss.kommune.no 
Telefon 992 07 129