Hopp direkte til meny Hopp direkte til meny Hopp direkte til innhold Hopp direkte til Søk

Møre og Romsdal

Kreftkoordinatorer i Møre og Romsdal

Finner du ikke kommunen din her? Kontakt servicekontoret eller hjemmetjenesten for å få vite om det finnes en kreftkoordinator.

Averøy

Janne Johansen janne.johansen@averoy.kommune.no
tlf. 957 79 251 / 71 51 36 72

Eide og Fræna

Bente Winsjansen bente.winsjansen@frana.kommune.no
tlf. 948 89 220 / 902 35 651

Halsa/Rindal/Surnadal

Liv Ågot Hågensen  liv.agot.hagensen@skaun.kommune.no
tlf. 930 41 176 / 72 86 72 72

Haram

Oddhild Rogne og Torill Flem kreftkoordinator@haram.kommune.no
tlf. 482 42 580/907 86 119

Kristiansund

Gunnel Amundsen Lindseth gunnel.amundsen.lindseth@kristiansund.kommune.no
tlf: 901 14 328

Molde

Liv Skjørsæter Johansen liv.skjorsaeter.johansen@molde.kommune.no
tlf. 414 99 850 / 71 11 11 86

Sula

Tanja Yvonne Alme tanja.alme@sula.kommune.no
tlf. 907 09 785 / 70 19 82 14

Sunndal

Ragnhild Eriksson  ragnhild.eriksson@sunndal.kommune.no
tlf. 469 31 701

Sykkylven

Tone Marit Tandstad tone.marit.tandstad@sykkylven.kommune.no
tlf. 907 08 284

Ulstein

Hege Sandnes  hege.sandnes@ulstein.kommune.no  
tlf. 957 31 928

Volda

Anne-Kristin Rostad anne-kristin.rostad@volda.kommune.no
tlf. 957 92 372 / 70 05 40 00 / 70 05 40 14

Ålesund

Merete Kløvning merete.klovning@alesund.kommune.no
tlf. 409 24 712 / 70 16 41 00