Hopp direkte til meny Hopp direkte til meny Hopp direkte til innhold Hopp direkte til Søk

Nord-Trøndelag

Kreftkoordinatorer i Nord-Trøndelag

Finner du ikke kommunen din her? Kontakt servicekontoret eller hjemmetjenesten for å få vite om det finnes en kreftkoordinator.

Levanger

Liv Reitan Gilberg  liv.reitan.gilberg@levanger.kommune.no 
tlf. 991 06 599 / 74 05 22 00

Leksvik

Merike Pallas  Merike.pallas@fosen-helse.no 
tlf. 948 36 802

Namdalseid/Flatanger 

Beate Ramberg Myren  beate.myren@namdalseid.kommune.no
tlf. 480 47 508

Steinkjer/Inderøy/Verran/Snåsa 

Siv Anita Larsen  siv.anita.larsen@steinkjer.kommune.no og May-Britt Asp     may.britt.asp@steinkjer.kommune.no
tlf. 474 77 438

Verdal 

Gro Nina N. Helberg  gro.nina.helberg@verdal.kommune.no  
tlf. 901 53 700

Vikna/Leka/Nærøy/Bindal

Ann Marit Pedersen  ann-marit.pedersen@vikna.kommune.no
tlf. 913 76 030