Hopp direkte til meny Hopp direkte til meny Hopp direkte til innhold Hopp direkte til Søk

Nordland

Kreftkoordinatorer i Nordland

Finner du ikke kommunen din her? Kontakt servicekontoret eller hjemmetjenesten for å få vite om det finnes en kreftkoordinator.

Brønnøy/Vevelstad/Sømna

Bente Holm  bente.holm@bronnoy.kommune.no 
tlf. 468 10 769

Evenes/Tjeldsund/Skånland

Astrid Bertheussen  astrid.bertheussen@tjeldsund.kommune.no
tlf. 950 35 825

Hadsel

Siw Andreassen  siw.andreassen@hadsel.kommune.no 
tlf. 76 16 42 75

Hamarøy/Tysfjord/Steigen/Sørfold

Kjersti Steinsvåg Hansen  kreftsykepleier@hamaroy.kommune.no 
tlf. 908 07 615

Herøy/Alstahaug/Leirfjord/Dønna

Eva Lillegaard eva.lillegaard@alstahaug.kommune.no 
tlf. 947 86 341

Narvik 

Tove Hæsken-Pettersen  tove.haesken@narvik.kommune.no 
tlf. 992 38 755 

Rana

Synnøve Edvardsen Valla  synnove.edvardsen.valla@rana.kommune.no 
tlf. 952 54 377

Vefsn 

Solveig Aune  solveig.aune@vefsn.kommune.no 
tlf. 904 72 150 

Vågan

Ny kreftkoordinator kommer.