Hopp direkte til meny Hopp direkte til meny Hopp direkte til innhold Hopp direkte til Søk

Oslo

Kreftkoordinatorer i Oslo

Finner du ikke bydelen din her? Kontakt servicekontoret eller hjemmetjenesten for å få vite om det finnes en kreftkoordinator.

Frogner

Oddfrid Nesse oddfrid.nesse@bfr.oslo.kommune.no
tlf. 994 41 287

Gamle Oslo

Vibeke Sommerschild   vibeke.sommerschild@bgo.oslo.kommune.no
tlf. 416 76 217 

Grünerløkka

Veronica Richardsen Johansen  veronica.johansen@bga.oslo.kommune.no  
tlf. 913 01 842

Nordstrand

Lisbeth Klemetsen  lisbeth.klemetsen@bns.oslo.kommune.no 
tlf. 992 85 124

Nordre Aker 

Ida Smith-Hald  ida.smith.hald@bna.oslo.kommune.no 
tlf. 917 80 848

Sagene

Grethe Sprone  grethe.sprone@bsa.oslo.kommune.no  
tlf. 469 07 623 

St. Hanshaugen

Merete Helland  merete.helland@bsh.oslo.kommune.no
tlf. 918 32 665

Søndre-Nordstrand 

Katarina Angelsen  katarina.angelsen@bsn.oslo.kommune.no
tlf. 476 81 466 

Ullern 

Kontaktinformasjon kommer.