Hopp direkte til meny Hopp direkte til meny Hopp direkte til innhold Hopp direkte til Søk

Trøndelag

Kreftkoordinatorer i Trøndelag

Finner du ikke kommunen din her? Kontakt servicekontoret eller hjemmetjenesten for å få vite om det finnes en kreftkoordinator.

Agdenes/Frøya/Hemne/Hitra/Meldal/Orkdal/
Rennebu/Skaun/Snillfjord

Liv Ågot Hågensen  liv.agot.hagensen@skaun.kommune.no  
tlf. 930 41 176 / 72 86 72 72

Bjugn, Ørland, Roan, Åfjord

Merike Pallas  merike.pallas@fosen-helse.no 
tlf. 948 36 802

Levanger

Liv Reitan Gilberg  liv.reitan.gilberg@levanger.kommune.no 
tlf. 991 06 599 / 74 05 22 00

Malvik

Anita Arnulfsdatter  anita.valen@malvik.kommune.no 
tlf. 908 84 003

Melhus 

Laila Småvik laila.smavik@melhus.kommune.no 
tlf. 908 08 852

Indre Fosen

Merike Pallas  Merike.pallas@fosen-helse.no 
tlf. 948 36 802

Namdalseid/Flatanger/Namsos 

Brit Marie Skage brit-marie.skage@namsos.kommune.no
tlf. 94877283

Røros/Os/Holtålen

Gunlaug Sivertsen  gunlaug.sivertsen@roros.kommune.no 
tlf. 992 63 057 

Steinkjer/Inderøy/Verran/Snåsa 

Siv Anita Larsen  siv.anita.larsen@steinkjer.kommune.no og May-Britt Asp     may.britt.asp@steinkjer.kommune.no
tlf. 474 77 438

Trondheim

Inger-Lise Wille  inger-lise.wille@trondheim.kommune.no 
tlf. 979 96 277

Verdal 

Gro Nina N. Helberg  gro.nina.helberg@verdal.kommune.no  
tlf. 901 53 700

Vikna/Leka/Nærøy/Bindal

Ann Marit Pedersen  ann-marit.pedersen@vikna.kommune.no
tlf. 913 76 030