Kontakt oss

Rosa sløyfe er et samarbeid mellom Brystkreftforeningen og Kreftforeningen.

Kathrine Barli

Kommunikasjonsrådgiver

kathrine@brystkreftforeningen.no90 06 22 95

Ida Paus

Kommunikasjonsansvarlig

ida.paus@kreftforeningen.no90 62 37 27

Marthine Barth Jacobsen

Sponsorkontakt

Marthine.Barth.Jacobsen@kreftforeningen.no21 49 49 21

Lokale kontaktpersoner

Oslo + tidligere Akershus

Tonje Steen

tonje.steen@kreftforeningen.no930 93 945

Trøndelag + Møre og Romsdal

Linda Skjærvik

linda.skjaervik@kreftforeningen.no952 02 952

Nordland + Troms og Finnmark

Daggi Steffensen-Helling

daggi.helling@kreftforeningen.no990 90 345

Innlandet

Per Ole Føyn Bjørnstad

per.bjornstad@kreftforeningen.no959 24 870

Vestfold og Telemark + tidligere Østfold og Buskerud

Janniken Klaveness

janniken.klaveness@kreftforeningen.no474 09 727

Var dette nyttig?