Nasjonal prosjektleder

Lars Kristensen
lars.kristensen@kreftforeningen.no

Vi oppfordrer til å ikke sende sensitive personopplysninger (f. eks. sykdomsinformasjon) til e-postadressene på denne siden. Det gjelder både opplysninger om deg selv og andre. Ta gjerne kontakt med Kreftforeningens rådgivningstjeneste om du ønsker råd og veiledning fra fagfolk.

Lokale kontaktpersoner

Asker

15.–16.juni 2019
Line With
stafettleder.Asker@kreftforeningen.no
473 00 943

Askøy

25.–26. mai  2019
Åge Lavik
stafettleder.askoy@kreftforeningen.no
930 16 511

Gjøvik

14.–15. september 2019
Tom Torkehagen
stafettleder.gjovik@kreftforeningen.no
959 72 800

Harstad

6.–7. september 2019
Asbjørn Linaker
stafettleder.harstad@kreftforeningen.no
938 69 155

Karmøy

31. august–1. september 2019
John Roger Midtun
stafettleder.karmoy@kreftforeningen.no
916 30 510

Kristiansand

25.–26. mai 2019
Thomas Helleland Homme
Stafettleder.kristiansand@kreftforeningen.no
906 23 988

Malvik

14.–15. september 2019
Merete Rønning Larssen-Aas
stafettleder.malvik@kreftforeningen.no
980 88 907

Randaberg

21.–22. september 2019
Rune Lunde
stafettleder.randaberg@kreftforeningen.no
992 37 615

Ringsaker

25.–26 mai 2019
Gunnar Elvsveen
stafettleder.ringsaker@kreftforeningen.no
905 13 124

Sandefjord

14.–15. september 2019
Steinar Reppesgård
stafettleder.sandefjord@kreftforeningen.no
917 26 750

Var denne siden nyttig?