Kontakt

Krafttak mot kreft har lokale kontaktpersoner for hvert distrikt.

Per Ole Føyn Bjørnstad
per.bjornstad@kreftforeningen.no
959 24 870

Janniken Klaveness
janniken.klaveness@kreftforeningen.no
474 09 727

Nina Hansen
nina.hansen@kreftforeningen.no
472 93 960

Lena Teigland
lena.teigland@kreftforeningen.no
970 03 402

Petter Spolén
petter.spolen@kreftforeningen.no
930 80 263

Elisabeth Dahlberg
elisabeth.dahlberg@kreftforeningen.no
915 82 890

Connie Larsen
connie.larsen@kreftforeningen.no
958 91 972

Tonje Steen
tonje.steen@kreftforeningen.no
930 93 945

Jobber du i pressen? Se vårt presserom

Var dette nyttig?