Vinteren er på sitt vakreste og vi håper akkurat du vil bruke noen timer en lørdag i februar på å bidra med noe meningsfullt. Vinterens andre perleworkshop venter på deg!
Denne lørdagen skal vi perle flerfargede armbånd og kanskje noe mer. Oppdatering kommer! Bidrar du med å perle ti armbånd får du perle et valgfritt armbånd til deg selv som takk for hjelpen.
Du kan komme når det passer for deg i løpet av åpningstiden, men det er begrenset med plasser. Mens du eventuelt venter på plass kan du benytte tiden til å lære mer om kreft gjennom våre interaktive installasjoner i underetasjen i vitensenteret.
7. feb. 12.00–15.00
Kreftforeningens Vitensenter, Kongens gate 6, Oslo (google.com)
Gratis
De ulike armbåndene selges både i Kreftforeningens nettbutikk og i Kreftforeningens Vitensenter ved arrangementer. Dette gjelder også Årets Fuck Cancer™-armbånd 2025. Inntektene går til kreftforskning og aktiviteter til unge berørt av kreft.
I tillegg til armbånd selges produkter som klistremerker, gensere, sokker, t-skjorter og flotte treningsklær. Det kommer påfyll av populære varer fortløpende, så følg med i nettbutikken fremover.
Tips gjerne familie, venner og kollegaer i andre deler av vårt langstrakte land om å delta på perleworkshops i deres region (facebook.com).
Eller kanskje du har lyst til å starte opp med perleworkshops et helt annet sted, ha det på skolen din eller i din bedrift? Sjekk ut alle muligheter for å arrangere perleworkshops (ungkreft.no).



